На Оболоні напередодні новорічних свят відбувся марафон встановлення енергозберігаючих вікон

Мешканці Оболоні до новорічних свят отримали гарні подарунки – сучасні  металопластикові енергозберігаючі вікна.

«Ми із сусідами вирішили звернутися до приймальні Свириденко і наприкінці року нам зателефонували та сказали, що чекайте – прийдуть встановлювати вікна. Особисто мене вразила швидкість. Ранком йшла на роботу їх привезли, прийшла із роботи, а вікна вже встановили. У під’їзді одразу стало набагато тепліше. Коли встановили відкоси, то взагалі стало приємно заходити в парадне. Все виглядає дуже охайно. Це справжній подарунок від депутата нам до Нового року»,- розповідає Міла Федорівна.

На проспекті Героїв Сталінграда 7, мешканці з першого та третього під’їзду також радіють зимовим подарункам.

«Нашому будинку 43 роки. Це перше, що зробили для нашої багатоповерхівки за всі ці роки. Вставили вікна нам за один день, дуже швидко. Дякуємо нашому депутату Ганні Свириденко»,- каже Тамара Федорівна.

З’явилися нові вікна і на вул. Йорданській 18-а. Що правда спочатку тільки у чотирьох під’їздах, але до зимових свят не лишилися без подарунку і мешканці п’ятого та шостого під’їздів, які завдяки своїй активності встигли пройти усі процедури та вирішити своє питання ще у цьому році.

Також нові енергозберігаючі вікна встановили за адресами:

Архипенка 8А, 3, 3А (3 та 5 під’їзди);

Йорданська 1А (3 під’їзд), 2А, 11Б (3 під’їзд), 22Б, 14 (4 під’їзд);

Проспект Героїв Сталінграда 17 ( 2 під’їзд), 19, 19 А (3, 4 та 5 під’їзди).

2 thoughts on “На Оболоні напередодні новорічних свят відбувся марафон встановлення енергозберігаючих вікон”

  1. Велика подяка Ганні Вікторівні від мешканціа будинку 18а по вул. Йорданській за справжній подарунок для усіх нас за нові вікна у під’їздах нашої домівки!!! А також дуже вдячні за нові поштові скриньки в 1 під’їзді, які замінили вчора. Хочу зауважити, що ми неодноразово звертались до приймальні нашоі депутатки, і завжди нас не тільки вислухають, а і завжди вирішать наші проблеми.
    Поздоровляємо Ганну Вікторівну з Новорічними святами і бажаємр ій міцного здоровья, щастя, любові, миру та сил і терпіння на нові звершення!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.