В день великого українського свята, День захисника України, висадили дерева ще у двох оболонських дворах. Першим став двір будинку № 9-Ж по вулиці Йорданській.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0131-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0120-1024x681.jpg)
Після висадки традиційно поспілкувались з мешканцями будинку, записали побажання, нагадали адресу приймальні, куди можна звернутись з більш серйозними проблемами, що вимагають вирішення.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0056-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0086-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0066-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0003-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0005-1-1024x681.jpg)
Після спільного фото поспішаємо за наступною адресою, де нас вже чекають.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0105-2-1024x681.jpg)
І от ми вже у дворі будинку 1/12 по вулиці Архипенка
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0257-1-681x1024.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0151-1-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0199-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0214-1024x681.jpg)
Саме тут сталась подія, яка зворушила мене до сліз. Колишній учасник боїв на Донбасі від імені своїх побратимів, бійців 95 окремої десантно-штурмової бригади, подарував мені сувенір – гільзу від снаряду, яку він розмалював українською символікою. В мене тремтіли руки й котилися сльози, коли я тримала її. Я дуже вдячна за цей подарунок. Слава бійцям, які всі ці роки тримають над нами мирне небо. Слава Україні!
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/ghtdm.-1024x681.jpg)
І, поки наші хлопці бережуть наше мирне життя, ми маємо покращувати його кожен по мірі своїх сил. І навіть кожне нове дерево, яке ми висадили в нашому дворі – це теж невеличкий крок для покращення нашого району, нашого міста, нашої з вами країни. Тож долучайтесь до ініціативи “Тисяча дерев для Оболоні”, щоб зробити наше життя ще трохи кращим.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/як-долучитись-1024x491-9.png)