17 жовтня в рамках ініціативи “Тисяча дерев для Оболоні” було висаджено алею з двадцяти прекрасних платанів, серед яких було те саме, омріяне, тисячне дерево. Загалом вийшло тисячу сімнадцять дерев. Але ж залищилось ще декілька заявок від мешканців оболонських дворів – тому наша команда не стала зупинятись на досягнутому і продовжила висадки. 20 жовтня завітали на Приозерну. Там біля будинків 2-А, 2-Б, 4-А, 6-А та 8-А висадили дерева та кущі, після чого поспілкувались з мешканцями будинків.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0001-1-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0003-1-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0004-1-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0005-2-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0010-3-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0032-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0068-1024x681.jpg)
Обговорили зроблене, визначили, на чому слід зосередитись в майбутньому.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0106-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0087-2-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0139-1-1024x681.jpg)
Після спільного фото поспішаємо в наступний двір, де нас також чекають.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0147-1024x681.jpg)