Дії влади Криму ведуть до екологічної катастрофи, – Ганна Свириденко

За добу Кримський півострів споживає приблизно 1 млн кубометрів води. За часів українського Криму 80% цієї потреби постачалися з материка за допомогою Північно-Східного каналу. Тому дефіцит води – справа неминуча.
Дії так сучасної так званої влади півострова ведуть до екологічної катастрофи, заявила в ефірі 24 телеканалу громадський діяч та радник Віце-прем’єр-міністра України з питань екології Ганна Свириденко.
«Будуть певні екологічні наслідки. Зараз на території Криму намагаються якомога більше пробурити свердловин – приблизно 15 або 16, але перед тим, щоб це робити, треба провісти відповідні гідрологічні дослідження. Екологи повинні надати свої висновки, і ми не знаємо, чи зроблено це», – заявила Ганна Свириденко.
За її словами, відомо, що всі підземні води там, як правило, засолені, і в майбутньому може відбутися заболочення територій і це взагалі буде екологічна катастрофа.
«Те, що зараз відбувається – відповідні буріння свердловин – призведе до негативних наслідків для здоров’я людей і сільськогосподарської продукції, тому що території будуть затоплені. Нам вже зараз про це треба думати», – підкреслила громадський діяч та радник Віце-прем’єр-міністра України з питань екології Ганна Свириденко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.