В четвер, 17 вересня, злива трохи підкоригувала плани мешканців будинку № 2-А на Оболонській площі – адже вони хотіли висадити в своєму дворі дерева, а потім поспілкуватись. Похолодання та наближаючийся дощ змусили більшість людей залишитись вдома. Але не наш відважний зелений десант. Попри негоду дерева та кущі було висаджено!
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0005-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0014-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0034-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0057-1-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0078-681x1024.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0159-1024x681.jpg)
А поспілкуватись мешканці змогли наступного дня, на Оболонському проспекті, 2-А, у дворі, який теж залишив заявку на озеленення.
Ви також можете це зробити, долучившись до ініціативи “Тисяча дерев для Оболоні”.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/як-долучитись-1024x491-4.png)