23 вересня після двору будинків 3-5 по Оболонській площі долучився і двір будинку № 28-Б по Оболонському проспекту. Незважаючи на те, що вже почало смеркатись, мешканці охоче зібрались на висадку. Багато хто приєднався до нашої команди – допомагав хто лопатою, хто відром води, а хто й просто щирим словом підтримки.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0610-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0593-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0607-1024x681.jpg)
Люди мали можливість ознайомитись з комунальними ініціативами та схвально до них поставились, адже ремонт наших будинків – це нагальне питання для більшості з нас. Тому й підписувались під ініціативами охоче.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0478-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0497-681x1024.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0518-681x1024.jpg)
Говорили й про наболіле. Занотовуєм кожну скаргу, будем і надалі шукати шляхи вирішення, як робим це завжди.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0507-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0571-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0537-1024x681.jpg)
І радо фотографувались, об’єднані спільною ініціативою “Тисяча дерев для Оболоні”, яку втілюємо разом з жителями нашого району щодня.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0555-1024x681.jpg)
Якщо ви хочете, щоб і до вашого двору прийшла наша команда з озеленення, приєднуйтесь до ініціативи та залишайте свою заявку.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/як-долучитись-1024x491-9.png)