8 жовтня наша команда запланувала висадку дерев між будинками 6 та 1-А по вулиці Йорданській. Але весь день накрапував дощ , а на шосту годину й зовсім задощило. Ми навіть вирішили перенести висадку на інший день. Проте мешканці будинків сказали, що їх погода не зупинить. Отже, висадка здійснилась.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0010-1-1024x681.jpg)
Після чого активно поспілкувались, обговорили проблеми, намітили шляхи їх вирішення. Як і завжди, ознайомили присутніх з комунальними ініціативами, які завжди знаходять схвальний відгук у оболонців, адже тема стосується кожного.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/photo5188427692112982712-1024x767.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/photo5188427692112982730-1024x767.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/photo5474353148295491316-767x1024.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/photo5474353148295491318-767x1024.jpg)
Якщо й ви хочете долучитись до ініціативи “Тисяча дерев для Оболоні”, звертайтесь до нас з вашими заявками.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/як-долучитись-1024x491-6.png)