12 жовтня було висаджено дерева та проведено зустрічі з мешканцями за трьома різними адресами. Першим став двір будинку № 7-Б по Оболонському проспекту.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0019-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0111-1024x681.jpg)
На зустрічі з мешканцями будинку було записані побажання, які, безумовно, будуть вирішуватись.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0117-1024x681.jpg)
Після цього команда з озеленення відправилась до будинку 13-А по вулиці Малиновського. Там також разом з мешканцями висадили дерева, після чого поспілкувались.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0136-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0192-1024x681.jpg)
І спішимо до будинку 17-А по вулиці Героїв Сталінграду, де знаходиться остання точка нашого маршруту. Там у мешканців теж накопичилось достатньо проблем того чи іншого порядку, якими вони поділились. Отже, є над чим працювати.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0236-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0249-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0292-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0299-1024x681.jpg)
Дякую всім, хто долучається до ініціативи “Тисяча дерев для Оболоні” та разом з нами озеленяє свої двори. Дякую всім, хто приходить на зустрічі, щоб розповісти про свої негаразди, які ми разом з вами обов’язково подолаємо. Таке спілкування дуже важливе для всіх нас.
А тим, хто також хоче долучитись до ініціативи “Тисяча дерев для Оболоні”, нагадую, що ви можете подати заявку на озеленення в приймальню Ганни Свириденко.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/як-долучитись-1024x491-7.png)