Вже давно наша команда щоденно висаджує дерева щонайменше у двох оболонських дворах. От і 15 жовтня, після висадки на Архипенка 10-А та 10-Б завітали також і до двору будинку №2 по вулиці Йорданській. Тут разом з мешканцями теж посадили дерева та кущі.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0163-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0173-681x1024.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0167-681x1024.jpg)
Традиційно поспілкувались з мешканцями, записали їх побажання.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0188-2-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0240-1-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0245-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0213-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0275-1024x681.jpg)
Спільне фото на згадку – і прощаємось до нових зустрічей.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0278-1024x681.jpg)
Долучайтесь і ви до ініціативи “Тисяча дерев для Оболоні”, щоб зробити свій двір більш затишним.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/10/як-долучитись-1024x491-11.png)