На прохання батьків учнів Гімназії “Потенціал”, що на Оболоні, відвідали укриття та проконтролювали хід ремонтних робіт.
Ремонт було розпочато місяць тому. Об’єм робіт надвеликий. Повністю потрібно було зробити стяжку підлоги, спроєктувати і побудувати санвузли, перевірити та замінити проводку та вентиляцію.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_1289-768x1024.jpg)
Поки в школі офлайн навчаються лише першокласники. Радісно, що реалізований минулорічний громадський бюджет – інтерактивний майданчик у внутрішньому дворику школи, дарує дітям відчуття дитинства і безтурботного дозвілля на перервах.
Хочемо запевнити, що роботи будуть завершані в найближчий час, та школа може забезпечити навчання офлайн для більшості учнів. Укриття вміщує біля 300 осіб.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_1283-768x1024.jpg)