Мій проєкт рішення щодо міжшкільних укриттів підтримано колегами. Безпека дітей надважливий аспект, на якому ми наразі зосереджуємось, беручи до уваги військовий стан в Україні і постійні повітряні тривоги у Києві.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/03/img_1307-768x1024.jpg)
Перше шкільне піврічча діти в більшості вчилися у режимі онлайн. В багатьох школах тривають ремонт укриттів, ви всі бачите це по результатам наших інспекцій. Деякі школи завершили ремонти, і навіть подубували другі виходи з укриття, що дало змогу вийти всім учням на навчання в режимі офлайн. Але, деякі школи взагалі не мають безпечного місця, де можна переховуватися учням і педагогам під час повітряною тривоги. Вони так і продовжубть навчатися вдома, або переходять до іншиш шкіл. Конструкції деяких будівель не передбачають можливість обладнати #укриття у їх підвалі, на цокольному або першому поверсі. Тому місто має побудувати нові #сховища з додержанням усіх сучасних вимог. Розташування їх має бути у зручній досяжності відразу для декількох шкіл, садочків, які у багатьох спальних районах знаходяться поруч одне з одним.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/03/img_1990-768x1024.jpg)