До приймальні надійшло колективне звернення батьків 2-х груп дошкільного навчального закладу №685, що на Приозерній, 6 з проханням посприяти капітальному ремонту приміщень.
Садочок великий, відкрився майже одразу після початку повномаштабного вторгення, має просте укриття. Та дейкі приміщення вже потребували оновлення.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4301-768x1024.jpg)
Ми віднайшли кошти та розпочали роботи наприкинці 2022 року. За 2 місяці ремонт був завершаний, незважаючи на постійні відключення світла у Києві. Радіємо, що малечі 2-х груп вже користуються оновленою сантехнікою та мають оновлений ремонт у двох групах.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_7550-768x1024.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_7551-1-768x1024.jpg)