Купатися чи не купатися? З таким питанням і цього літа до моєї приймальні звертаються багато людей. Держпродспоживслужба Києва встановила перелік місць, де вода не відповідає вимогам Гігієнічних нормативів якості. Купання не рекомендовано на таких пляжах міста:”Вербний”, “Веселка”, “Галерний”, “Дитячий”, “Молодіжний”, “Пуща Водиця”, “Райдуга”, “Тельбін”, “Троєщина”, “Центральний”, “Чорторий”.А “Венеція”, “Золотий” та “Передмістна Слобідка” безпечні для пляжників. Будьте обережні, дотримуйтесь правил поведінки на воді та дбайте про своє здоров’я.
![](https://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/07/362662901_751977220270700_7097113376031930466_n-820x820.jpeg)