Нещодавно до приймальні надійшло звернення від батьків маленькіх школярів, які навчаються в НВК “Турбота” з проханням перевірити укриття.
![](https://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_7519-768x1024.jpg)
Адміністрація школи своїми силами обладнала підсобне приміщення, яке розташовано окремо від основної будівлі, раніше там зберігали продукти харчування. Але так як, це приміщення все одно лишається фактично підвалом, в нбоиу дуже холодно і сиро, не зважаючи на обігрівачі УФО та ковдри на лавах. Уберігати дітей в такому приміщенні некомфортно, та навіть небезпечно з точки зору збереження здоров’я.
![](https://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_7515-768x1024.jpg)
На виїзній нараді з адміністрацією школи, представниками районного відділу управління освіти та батьками прийняли рішення про будівництво нового укириття у приміщенні основної будівлі школи. Для цього перш за все потрібно віднайти кошти – їх ми візмемо з депутатського фонду. Далі проєктування і сам ремонт. Потрібно буде заглиблюватись на декілька метрів, щоб забезпечити всі будівельні норми, проєктувати санвузли та виводити окремі комунікації. Сподіваємось, що до наступного 1 вересня ми зможемо відкрити нове укриття.