Зелена Оболонь – не мрія, а реальність! Як ініціатива Ганни Свириденко “Тисяча дерев для Оболоні” втілюється в життя

Нещодавно стартувала ініціатива Ганни Свириденко “Тисяча дерев для Оболоні”, яка розпочалась біля озер Вербне та Йорданське. Але це був лише перший крок, адже жителі Оболоні підтримали цю ініціативу, багато хто вже долучився до неї, звернувшись до приймальні Ганни Свириденко.

В рамках цієї ініціативи кожному оболонцю запропоновано створити ініціативну групу разом з друзями та сусідами та залишити заявку на озеленення в своєму дворі.

Цього разу зелений десант висадився у сквері, який оточують будинки 5, 7, 9-Д по вулиці Йорданській.

Мешканці будинків охоче брались до роботи, адже це не ініціатива звідкілясь зверху, це практичне втілення їх побажань. Молоді чоловіки брали до рук лопати, та й люди більш поважного віку не хотіли від них відставати. Утворилось навіть щось подібне до змагання. Але переможених тут не було, всі залишились у виграші – адже двір прикрасився новими деревами та кущами. 

І особливо приємно, що навіть наймолодші громадяни Оболоні намагались допомагати дорослим.

Зацікавлені тим, що відбувається, підходили і мешканці будинків, що розташовані неподалік: і з першого, і з третього. Тим, хто ще не чув про ініціативу, розказували, яким чином долучитись, та як оформити заявку, щоб і їхні двори зазеленіли. Ті ж, хто чув, мали наочну можливість впевнитись, що ініціатива – не пусті балачки, що це дійсно працює, і що, якщо проявити хоч трохи активності, можна отримати такий самий результат.

Після висадки дерев всі охочі мали можливість поспілкуватись зі своїм депутатом Ганною Свириденко, поставити питання, поскаржитись про наболіле і бути впевненим, що їх почують.

А ми нагадуємо, що відтепер кожен мешканець разом із сусідами та друзями може сформувати ініціативну групу, звернутися до приймальні Ганни Свириденко та залишити заявку на озеленення свого двору.

2 thoughts on “Зелена Оболонь – не мрія, а реальність! Як ініціатива Ганни Свириденко “Тисяча дерев для Оболоні” втілюється в життя”

    1. Розраховуємо на відповідальність мешканців, які просили висадити там дерева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.