Озеленення Оболоні триває, і сьогодні естафету прийняв будинок № 17-А по вул. Йорданській. Двір прикрашений охайними й красивими клумбами, що буяють яскравими осінніми квітами, а от дерев та кущів явно замало.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0009-1024x681.jpg)
Тому мешканці висадку дерев сприйняли більш, ніж позитивно. Вони не тільки долучались до посадки, копаючи ями та поливаючи саджанці – вони організували справжній імпровізований концерт.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/cf297987-a583-40e1-b273-d03a99edf6dd-576x1024.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0062-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0120-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0132-1024x681.jpg)
Співали пісень та читали вірші своєму депутату – але, звісно, після того, як зробили справу.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/e98ef972-1273-4cf6-bcbf-0bc4c5840788.jpg)
Традиційно задавали питання, обговорювали проблеми, планували майбутні справи.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/7106ad22-9072-4060-a660-ab4440e44596-1024x680.jpg)
І не забували зробити селфі зі своїм депутатом
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/ff017e19-628a-457c-a0ea-c05f36d57fe3-1024x680.jpg)
Та, звісно, знайомились з комунальними ініціативами Ганни Свириденко, і долучались до них, залишивши свій підпис.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0189-1024x681.jpg)
Якщо ви хочете, щоб ваш двір став ще одним зеленим острівцем, звертайтесь до приймальні депутата по вул. Архипенка, 10-В, залишайте колективну заявку, і наступного разу дерева посадять у вас.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/як-долучитись-1024x491-2.png)