Щодня ми проводимо озеленення Оболонських дворів. Сьогодні завітали до Йорданської, 2-А. Висадили близько двадцяти дерев та кущів.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0011-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0083-1-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0058-681x1024.jpg)
На кожну висадку в кожному дворі люди приходять з дітьми. І діти дуже активно включаються в процес – навіть наймолодші. Це радує і надихає – адже все, що ми робимо, ми врешті-решт робимо саме для них.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0013-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0020-681x1024.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0026-1-1024x681.jpg)
Традиційно, люди знайомляться і з комунальними ініціативами, які мало кого залишають байдужими. Тому, ознайомившись, мешканці Оболоні охоче залишають під цими ініціативами свої підписи, адже завдяки їм суттєво покращиться стан наших будинків.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0057-2-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0040-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0100-1024x681.jpg)
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/DSC_0094-1024x681.jpg)
Долучайтесь до ініціативи “Тисяча дерев для Оболоні”, і ваш двір також прикраситься молодими деревами
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/як-долучитись-1024x491-7.png)