Наші звернення спрацювали: стартував капітальний ремонт міжквартального проїзду на вулиці Архипенка, 8.
Мешканці будинку кілька років чекали на заміну тротуарних плит. Оскільки подібних заявок в районі досить багато. Тепер комунальники працюють навіть у вихідні, міняють бордюри, асфальтують пішохідні доріжки. Замовником робіт виступає Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація.
![](http://svyrydenko.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/08/296162560_463366015798490_495324187748290734_n-819x1024.jpg)
Завершити ремонт планують за тиждень-два.
Минулого року такий самий ремонт був проведений на Архипенка, 8Б.