Депутаські фонди відтепер можна направити на облаштування укритів

Київрада може перенаправляти кошти з депутатського фонду на облаштування укриттів у закладах дошкільної та середньої освіти столиці

На період воєнного стану Київрада може перенаправляти кошти з депутатського фонду на облаштування укриттів у закладах дошкільної та середньої освіти столиці.

Так вирішили під час пленарного засідання Київради 8 вересня 2022 року.

Київська міська рада може перенаправляти кошти з Програми вирішення депутатами Київради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у воєнний час на облаштування укриттів у закладах дошкільної та середньої освіти столиці. Таке рішення прийняли сьогодні 78 депутатів Київради. За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань власності Ганни Свириденко, життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу, насамперед дітей, є безумовним і абсолютним пріоритетом всієї системи освіти. «У ситуації небезпеки та військового нападу, щоб зберегти здоров’я та життя дітей, їх слід швидко евакуювати в безпечне місце – до найближчого бомбосховища, підвалу або іншого укриття.

З огляду на зазначене, комунальні заклади дошкільної і загальної середньої освіти потребують фінансування та дообладнання укриттів на випадок оголошення повітряної тривоги. Наразі з’явилась юридична можливість перенаправляти кошти з депутатського фонду. Прийняття зазначеного проєкту дає змогу фінансувати ремонти в комунальних закладах дошкільної і загальної середньої освіти та облаштування в них споруд подвійного призначення і найпростіших укриттів за рахунок коштів депутатського фонду, передбачених Програмою вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021-2025 роки», – зазначила Ганна Свириденко. Вона додала, що діти повинні відчувати себе в безпеці, а батьки мають довіряти навчальним закладам та бути впевненими, що в разі оголошення повітряної тривоги діти пройдуть в укриття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.